Przedłużenie o 12 miesięcy świadczenia Usługi Asysty Technicznej od daty wygaśnięcia aktualnej Asysty Technicznej do Oprogramowania FortiMail służącego do kompleksowego zabezpieczenia poczty elektronicznej w infrastrukturze IT Zamawiającego, w ramach systemu Secure Mail Gateway, w trybie on-premise
- Numer postępowania ADR.250.282.2026
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-03 13:52 | - | |||
|
|
Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2026-08-03 13:52 | 133 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.doc | 2026-08-03 13:52 | 70 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.pdf | 2026-08-03 13:52 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 - Projekt umowy.pdf | 2026-08-03 13:52 | 106 KB | ||
|
|
Zapytanie ofertowe nr ADR.250.282.2026.pdf | 2026-08-03 13:52 | 69 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-08-04 11:20 |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-10 11:23 |
