Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej
- Numer postępowania ADR.250.284.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-03 10:59 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-08-03 10:59 | 181 KB | ||
|
|
Specyfikacja warunków zamówienia.pdf | 2026-08-03 10:59 | 437 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-08-03 10:59 | 132 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx | 2026-08-03 10:59 | 126 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_Formularz ofertowy.docx | 2026-08-03 10:59 | 131 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_Wykaz osób (składany wraz z ofertą).docx | 2026-08-03 10:59 | 142 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_Oświadczenie o aktualności informacji.docx | 2026-08-03 10:59 | 126 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_Zobowiązanie.docx | 2026-08-03 10:59 | 126 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_Oświadczenie Wykonawców.docx | 2026-08-03 10:59 | 126 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy dot. przesłanek wykluczenia.docx | 2026-08-03 10:59 | 131 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ_Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby dot. przesłanek wykluczenia.docx | 2026-08-03 10:59 | 131 KB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-08-03 10:59 | 175 KB | ||
|
|
espd-request.zip | 2026-08-03 10:59 | 85 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1: Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej | 149 000,00 PLN | 2026-08-31 10:09:04 |
| 2 | Część 2: Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej | 149 000,00 PLN | 2026-08-31 10:09:04 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
