Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej

  • Numer postępowania ADR.250.219.2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-28

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-11 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-11 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-10 14:32
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-10 14:32 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-10 14:32 102 KB
    icon Specyfikacja warunków zamówienia.pdf 2026-07-10 14:32 403 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-07-10 14:32 106 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx 2026-07-10 14:32 103 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_Formularz ofertowy.docx 2026-07-10 14:32 107 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_Wykaz osób (składany wraz z ofertą).docx 2026-07-10 14:32 118 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ_Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-07-10 14:32 102 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_Zobowiązanie.docx 2026-07-10 14:32 102 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ_Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-07-10 14:32 102 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy dot. przesłanek wykluczenia.docx 2026-07-10 14:32 106 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ_Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby dot. przesłanek wykluczenia.docx 2026-07-10 14:32 106 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-07-10 14:32 152 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-07-31 16:19

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej część 1 300 000,00 PLN 2026-08-11 10:05:23
    2 Wybór eksperta do przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów krajowych i Unii Europejskiej część 2 300 000,00 PLN 2026-08-11 10:05:23

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-08-11 12:52 89 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa