Świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej, transportowej oraz zapewnienie sali szkoleniowej dla minimalnie 70, a maksymalnie 100 osób.

  • Numer postępowania ADR.250.104.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-07 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-07 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-24 15:00
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-27 13:47

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-24 15:00 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf 2026-04-24 15:00 141 KB
    icon SWZ.pdf 2026-04-24 15:00 529 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx 2026-04-24 15:00 185 KB
    icon Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-04-24 15:00 165 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx 2026-04-24 15:00 182 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2026-04-24 15:00 186 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług.docx 2026-04-24 15:00 182 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-04-24 15:00 162 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców współnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-04-24 15:00 182 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie.docx 2026-04-24 15:00 183 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-05-07 13:10 152 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa