Usługa przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu sygnalizacji pożaru w budynku Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15 w Warszawie
- Numer postępowania ADR.250.159.2026
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-22 08:36 | - | |||
|
|
Zapytanie ofertowe ADR.250.159.2026.pdf | 2026-04-22 08:36 | 51 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego - Opis Przedmiotu Zamówienia na przeglądy techniczne i serwis SSP MZ ul. Miodowa 15.pdf | 2026-04-22 08:36 | 147 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego - Formularz ofertowy.doc | 2026-04-22 08:36 | 57 KB | ||
|
|
Załacznik nr 3 do Zapytania ofertowego - Projekt umowy na na przeglądy techniczne i serwis SSP MZ ul. Miodowa 15.pdf | 2026-04-22 08:36 | 137 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-04-27 07:31 |
| Odpowiedzi na pytania | 2026-04-29 06:56 |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-05 07:28 |
