Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie dwudniowego szkolenia wyjazdowego dla maksymalnie 100 pracowników Ministerstwa Zdrowia zaangażowanych we wdrażanie funduszy europejskich
- Numer postępowania ADR.250.96.2026
- Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-19 15:46 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-19 15:46 | 139 KB | ||
|
|
96_SWZ.pdf | 2026-03-19 15:46 | 513 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie.docx | 2026-03-19 15:46 | 110 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2a do SWZ_Oświadczenia podmiotu.docx | 2026-03-19 15:46 | 111 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_Grupa kapitałowa.docx | 2026-03-19 15:46 | 108 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_Formularz ofertowy.docx | 2026-03-19 15:46 | 113 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_Wykaz usług.docx | 2026-03-19 15:46 | 109 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_Wykaz osób.docx | 2026-03-19 15:46 | 109 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji.docx | 2026-03-19 15:46 | 108 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ_Oświadczenie Wykonawców.docx | 2026-03-19 15:46 | 107 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ_Zobowiązanie.docx | 2026-03-19 15:46 | 108 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_Formularz ofertowy_AKTUALNY.docx | 2026-03-25 16:52 | 116 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-03-25 16:52 | 51 KB | ||
|
|
Pytanie do SWZ + modyfikacja.pdf | 2026-03-25 17:04 | 108 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-03-25 16:52 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie dwudniowego szkolenia wyjazdowego dla maksymalnie 100 pracowników Ministerstwa Zdrowia zaangażowanych we wdrażanie funduszy europejskich | 140 466,00 PLN | 2026-04-03 10:15:30 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-29 15:24 |
