Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy

  • Numer postępowania ADR.250.276.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-10-27

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-31 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-31 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-10-23 14:18
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-12-17 14:57

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-10-23 14:18 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane.pdf 2025-10-23 14:18 137 KB
    icon 276_Medycyna pracy SWZ.pdf.pdf 2025-10-23 14:18 378 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 21 KB
    icon Załącznik nr 2a do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 21 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 19 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 16 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 15 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 15 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ.docx 2025-10-23 14:18 16 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2025-10-29 17:13

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy 300 000,00 PLN 2025-10-31 10:25:31

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert .pdf 2025-10-31 12:15 63 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2025-11-28 12:55

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa