Świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej, transportowej i wynajmu sal szkoleniowych dla maksymalnie 100 pracowników Departamentu Oceny Inwestycji Ministerstwa Zdrowia
- Numer postępowania ADR.250.137.2025
- Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-07-25 17:11 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-07-25 17:11 | 57 KB | ||
|
|
137_SWZ.pdf | 2025-07-25 17:11 | 510 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie.docx | 2025-07-25 17:11 | 109 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenia podmiotu.docx | 2025-07-25 17:11 | 108 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx | 2025-07-25 17:11 | 105 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Formularz ofertowy.docx | 2025-07-25 17:11 | 111 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz usług.docx | 2025-07-25 17:11 | 107 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji.docx | 2025-07-25 17:11 | 107 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców.docx | 2025-07-25 17:11 | 106 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie.docx | 2025-07-25 17:11 | 107 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej, transportowej i wynajmu sal szkoleniowych dla maksymalnie 100 pracowników Departamentu Oceny Inwestycji Ministerstwa Zdrowia | 111 900,00 PLN | 2025-08-04 10:17:29 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2025-08-04 16:18 | 142 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-09-19 16:48 |
