Opracowanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej w ramach inwestycji pn. „Kompleksowa modernizacja zabytkowego budynku Ministerstwa Zdrowia ul. Miodowa 15”
- Numer postępowania ADR.250.68.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-07-10 09:46 | - | |||
|
|
SWZ 68_Usługi projektowe.pdf | 2025-07-10 09:46 | 341 KB | ||
|
|
Załacznik nr 1 OPZ pdf.pdf | 2025-07-10 09:46 | 32.54 MB | ||
|
|
Załacznik nr 10 PPU pdf.pdf | 2025-07-10 09:46 | 7.97 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 17 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 21 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 21 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 21 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 24 KB | ||
|
|
Załącznik nr 11 do SWZ.docx | 2025-07-10 09:46 | 16 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane.pdf | 2025-07-10 09:46 | 2.13 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedź na pytania do treści SWZ.pdf | 2025-08-07 13:02 | 144 KB | ||
|
|
dotyczy badań stratygraficznych.pdf | 2025-08-07 13:02 | 21.40 MB | ||
|
|
ekspertyza dot. stanu ochrony przeciwpożarowej - wytyczne.pdf | 2025-08-07 13:02 | 14.14 MB | ||
|
|
Ekspertyza mykologiczna.pdf | 2025-08-07 13:02 | 1.79 MB | ||
|
|
Modernizacja C.O.pdf | 2025-08-07 13:02 | 1.93 MB | ||
|
|
Plan gmach A.pdf | 2025-08-07 13:02 | 192 KB | ||
|
|
Plan gmach B (1).pdf | 2025-08-07 13:02 | 134 KB | ||
|
|
Plan gmach C.pdf | 2025-08-07 13:02 | 145 KB | ||
|
|
Projekt budowlany remont sanitariatów w gmachu Ministerstwa Zdrowia.pdf | 2025-08-07 13:02 | 67.91 MB | ||
|
|
Projekt remontu pomieszczeń bufetu Miodowa.pdf | 2025-08-07 13:02 | 44.37 MB | ||
|
|
Protokół 5 letni - przegląd budowlany.pdf | 2025-08-07 13:02 | 4.00 MB | ||
|
|
Protokół badań instalacji elektrycznych.pdf | 2025-08-07 13:02 | 48.63 MB | ||
|
|
Przegląd kominiarski ul. Miodowa 15.pdf | 2025-08-07 13:02 | 110 KB | ||
|
|
przegląd techniczny obiektu.pdf | 2025-08-07 13:02 | 4.25 MB | ||
|
|
Rzut II piętra ABC (841x1400) (2).pdf | 2025-08-07 13:02 | 1.24 MB | ||
|
|
Rzut parteru ABC (841x1400) (2).pdf | 2025-08-07 14:08 | 1.30 MB | ||
|
|
Rzut piwnic BC (841x1400) (2).pdf | 2025-08-07 13:02 | 643 KB | ||
|
|
wydanie zaleceh dotyczqcych planowanego remontu budynku przy ul. Miodowej 15 w Warszawie. (2).pdf | 2025-08-07 13:02 | 332 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej w ramach inwestycji pn. „Kompleksowa modernizacja zabytkowego budynku Ministerstwa Zdrowia ul. Miodowa 15” | 1 850 000,00 PLN | 2025-08-13 10:20:07 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2025-08-13 15:49 | 63 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-10-13 17:19 |
